Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceAktivní dovolenáJízdní řádyGEOFUN

Poznejte Ostravu očima Rothschildovců

03.07.2014

Plánujete výlet do Ostravy a přemýšlíte kam zamířit? Jako výborný průvodce po Ostravě se nabízí využití mobilní geolokační aplikace GEOFUN. Díky této aplikaci poznáte nejzajímavější místa ve městě, dozvíte se zajímavé příběhy a to vše herní formou. K tomu všemu můžete soutěžit i o věcné ceny.

Hra vychází z populárního geocachingu, ale svou povahou je mnohem akčnější a dobrodružnější. GEOFUN je připraven pro chytré telefony s operačními systémy Android a iOS. Provede vás zábavnou a soutěžní formou po Ostravě. Aplikace je samozřejmě ke stažení zdarma. V podstatě se jedná o geolokační zábavnou hru nové generace, kde nestačí pouze místo najít a „checknout se“, ale v rámci ní plnit i různé úkoly.

Co v Ostravě zjistíte? Dozvíte se mnoho o rodu Rothschildů. Provedou vás místy, kde psali historii Ostravy. Vše je doplněno o zajímavosti, videa a fotografie. A víte například, co měli Rothschildové společného s Hitlerem?

Od Rothschildů si můžete odpočinout třeba u Sýkorova mostu. Tam vám pravdu o historii a záchraně mostu převypráví Petr Demokrat, skutečný hrdina a zachránce. Vy ho neznáte?

S GEOFUNem poznáte nepoznané, uslyšíte neslýchané, čeká vás množství zábavy, ale i překvapení. Zazní i několik písní Jaromíra Nohavici a můžeme vám slíbit, že se nebudete nudit. V Ostravě je aktuálně k dispozici celkem 4 geosrandy.

Pokud se rozhodnete mobilní aplikaci vyzkoušet, tak postupujte následovně. Uchopte svůj chytrý telefon a zdarma si stáhněte aplikaci GEOFUN z příslušného obchodu (Obchod Play, AppStore). Po instalaci a rychlé registraci se ve výčtu geosrand (úkolů) objeví hra pojmenovaná například Ostravo, začínáme!!! Tu si stáhněte do svého chytrého telefonu. Od této chvíle již není nutné mít internetové připojení, stačí přijít se zapnutou aplikací na místo startu hry, tedy na Prokešovo náměstí, před Novou radnici v Ostravě. Zde aplikace na základě vašich GPS souřadnic pozná, že jste na správném místě, a celé dobrodružství může začít.

zdroj: World Media Partners, s.r.o.

Poznejte Ostravu očima Rothschildovců, zdroj: Wikimedia Commons Poznejte Ostravu očima Rothschildovců, zdroj: World Media Partners, s.r.o. Poznejte Ostravu očima Rothschildovců, zdroj: World Media Partners, s.r.o.

Nabídka pro:

Newsletter

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Ocenění Toufilm 2012.

Portál MS-dovolena.cz získal 3.místo v mezinárodní soutěži Tourfilm 2012 v kategorii Multimedia

Portál je realizován v rámci projektu:

Společně správným směrem - logo

Doporučujeme :

Logo GEOFUN

Český systém kvality služeb

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!