Dovolená v ČR:CZeCOTTourmapyVýchodní ČechyUNESCOČeská inspiraceGEOFUN

košíkPension Pod Mořským okem - Karlovice

Karlovice 178

Penzion se nachází v malebném údolí Jeseníků, v obci Karlovice. Penzion prošel v minulých letech rekonstrukcí a k dispozici jsou kompletně vybavené apartmány zařízené v horském stylu, každý s toaletou, sprchovým koutem a vlastní kuchyňkou. U penzionu je prostorná zahrada s altánkem a dále venkovní posezení s krbem. Vlastní parkoviště, lyžárna, úschovna kol a krbová místnost pro večerní posezení. Díky výhodné poloze penzionu v rámci obce, budete mít blízko do všech místních restaurací, hospůdek, obchůdků nebo na zastávku autobusu či vlaku. Penzion s rozlehlou zahradou je ideálním místem pro děti. Na čerstvém vzduchu si mohou hrát a navíc zde mají i svůj dětský koutek. Pískoviště, prolézačky a velmi oblíbená trampolína. Apartmány s kuchyňkou jsou vhodné pro dovolenou rodin s malými dětmi. Navíc děti do 3 let mají pobyt zdarma. Pokud máte více dětí mezi 3-12 let, má druhé dítě také pobyt zdarma. V létě je penzion vhodným výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku. Přímo u penzionu je prostorná zahrada s altánkem a venkovním krbem. Možnost si zahrát ping-pong, badminton, petanque. V zimě lyžaři ocení blízkost nejvýše položeného lyžařského areálu v ČR Ovčárny - Praděd. Tento areál je zárukou dostatku sněhu během Vaší dovolené. Dále je možno lyžovat ve Vrbně pod Pradědem, Karlov, Ludvíkov, Ramzová. Příjezd i v zimě je zajištěn až přímo k penzionu.

E-mail: robert.koblasa@seznam.cz
Web: www.dovolena-jeseniky.cz
GPS: 50°6'19.95"N 17°27'45.82"E
629 m nad mořem

Zpět na informace o objektu

• pension ***
    celoroční provoz
Kapacity 6 pokojů cena od 600 Kč
17 lůžek
Akceptované platby hotově české koruny
Check-in 15:00 - 00:00
Check-out 00:00 - 10:00
Počet pater 1
Poskytované služby

dětská postýlka k zapůjčení, domácím zvířatům vstup povolen, nářadí pro cyklisty k zapůjčení, prodej cyklistických a turistických map okolí, úschovna jízdních kol, úschovna kočárků, úschovna lyží

Je třeba opravit údaje?

Dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky
Nejbližší autobusové zastávky
Nejbližší letiště

Nabídka pro:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Ocenění Toufilm 2012.

Portál MS-dovolena.cz získal 3.místo v mezinárodní soutěži Tourfilm 2012 v kategorii Multimedia

Portál je realizován v rámci projektu:

Společně správným směrem - logo

Doporučujeme :

Logo GEOFUN

Český systém kvality služeb

Neklikejte na tento odkaz nebo budete zabanovani!